نرم افزار اني دسک

از آن جايي که TeamViewer به عنوان يکي از پرکاربردترين و محبوب ترين نرم افزار هاي مديريت سيستم از راه دور، اخيراً دسترسي کاربران ايراني را براي استفاده از اين نرم افزار مسدود ساخته است لذا کاربران ايراني به دنبال جايگزين هاي مناسب اين نرم افزار استفاده هستند.

AnyDesk راه حل نرم افزاري جامع و کامل است که مي تواند به عنوان ابزاري مناسب براي برقراري ارتباط از راه دور با کامپيوترهاي ديگر به منظور اتصال به سيستم و ايجاد دسترسي به برنامه ها، پوشه ها، فايل ها و ... مورد استفاده قرار گيرد. کاربراني که از برنامه Remote Desktop ويندوز براي ارتباط با سيستم هاي ديگر استفاده مي کنند مرتباً از سرعت پايين و خسته کننده بودن اين برنامه شکايت دارند از اين جهت توسعه دهندگان AnyDesk تلاش نموده اند تا نرم افزاري با عملکردبهتر هنگام کار با سخت افزارهاي جديد، ارائه دهند. به عنوان مثال از کدک ويدئويي جديدي با نام DeskRT براي عملکرد بهتر در کار با رابط هاي کاربري گرافيکي، استفاده نموده اند. 
AnyDesk سريعترين نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ (remote desktop) موجود است و اين اجازه مي دهد تا کاربردهاي جديدي داشته باشد که با نرم افزار دسک تاپ از راه دور فعلي امکان پذير نيستند.

قابليت هاي کليدي نرم افزار AnyDesk:
- جايگزيني مناسب براي نرم افزار محبوب TeamViewer 
- انتقال 60 فريم در هر ثانيه از طريق شبکه هاي لوکال و ارتباطات اينترنتي
- حداقل تاخير ممکن در ارتباطات از طريق اينترنت و تاخير کمتر از 16 ميليون ثانيه در شبکه هاي محلي
- استفاده مناسب از پهناي باند در دسترس
- کنترل يک يا چند کامپيوتر از راه دور
- دسترسي بدون دردسر به کاميپوتر شخصي خود از هر مکاني
- قابليت اطمينان بالا
- به اشتراک گذاري محتويات حافظه کيپبورد بين دو سيستم
- و ...

تماس با ما

اگر برای خرید یکی از بسته های نرم افزار سوله پرداز پرسشی در ذهن دارید یا مایلید با واحدهای پشتیبانی فنی، طراحی سازه ، خرید نرم افزار ارتباط برقرار کنید؛ همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید

پشتیبانی
Close