دپارتمان شرکت سوله پرداز

 

دپارتمان امور پروژه ها

اين واحد با بهره مندي از مهندسين مجرب ماهانه ده ها پروژه عمراني (سوله و اسکلت فلزي) را طراحي و محاسبه مي نمايد. مهندسين اين واحد داراي تخصص هاي لازم و اکثرا از کاربران نرم افزار سوله پرداز مي باشند به همين علت سرعت عمليات طراحي و محاسبه در اين واحد تا حد قابل توجهي افزايش يافته است به طوري که کمتر شرکتي را مي توان يافت که روزانه چندين پروژه را طراحي و محاسبه نمايد.

گروه سوله پرداز رضايت مشتريان و کاربران محصولات نرم افزاري خود را از سياست هاي اساسي خود قرار داده است. بدين منظور همواره تلاش بر اين است که از متخصص‌ترين و کارآمدترين نيروهاي انساني براي ارايه‌ي خدمات نوين و مورد انتظار مشتريان وکاربران استفاده شود. به علاوه در اين مجموعه  نيروي انساني همواره به عنوان اصلي‌ترين و مهم‌ترين سرمايه مورد توجه قرار گرفته و محيطي در مجموعه فراهم شده است که کارکنان بتوانند ضمن ارائه خدمت به کاربران، با خلاقيت و نوآوري خود به رشد و بالندگي مورد انتظار خويش دست يابند.

دپارتمان  نظارت و اجرا (کارخانه)

واحد نظارت و اجرا با اجراي صدها پروژه در سطح کشورتوانمندي خود را در زمينه اجراي سازه هاي فلزي و صنعتي به اثبات رسانده و با ارائه کيفيتي مطلوب و رعايت کليه مقررات آيين نامه اي رضايت مشتريان خود را فراهم آورده است.

اين گروه با دارا بودن چهار واحد ساخت که هر واحد به صورت تخصصي در زمينه هاي مختلف شامل سوله و سازه خرپايي ، سازه هاي فلزي خاص وتجهيزات نيروگاهي و نفتي ، اسکلت هاي فلزي ساختماني و پيچيده و واحد ساخت و اجراي سازه هاي فضاکار فعاليت مي نمايد .

دپارتمان تحقيق و توسعه

واحد تحقيق و توسعه از سال 1385 تا کنون تمرکز خود را روي طراحي سوله گذاشته و در ارديبهشت سال 1388 اولين نسخه نرم افزار سوله پرداز را ارائه نمود. اين گروه با تجربه چندين ساله در طراحي سازه هاي صنعتي همواره به عنوان مجموعه اي پيشتاز در اين عرصه فعاليت داشته است . به خصوص بعد از ارائه  نرم افزار سوله پرداز تعامل  با ساير سازندگان و شرکت هاي فعال (اعم از خصوصي و دولتي) در اين زمينه بيشتر شده و اين مجموعه در صدد است ضمن کامل کردن پروژه سوله پرداز پروژه هاي نرم افزاري ديگري را نيز آغاز نمايد و در اين راستا از ايده هاي ساير افراد و شرکت ها استقبال مي کند.

از ديگر پروژه هاي نرم افزاري گروه مي توان به ايجاد و راه اندازي خدمات طراحي آنلاين سوله در وب سايت گروه اشاره کرد. طراحي در اين سامانه آنلاين توسط موتور هوشمند بهينه سازي سوله صورت مي گيرد. اين موتور هوشمند که براي اولين بار در جهان طراحي گرديده حاصل بيش از 8 سال تجربه طراحي سوله در تمام نقاط ايران است.

اين واحد همچنين  وظيفه طراحي و پياده سازي استراتژي هاي مديريت دانش در سطح مجموعه  و ايجاد يک مخزن دانش و ايجاد شکل مناسب توزيع دانش  و همچنين  گردآوري دانش افراد و ارائه آن در شکل سازمان يافته متمرکز و برنامه ريزي براي توسعه و عرضه دانش هاي جديد سازمان به بازار را بر عهده دارد .

واحد تحقيق و توسعه در صدد توسعه و بهبود نرم افزار موجود ، مطالعه و تحقيق براي توليدات جديد ، کد نويسي و ارائه محصولات نوين  نيز مي باشد .

 دپارتمان اداري- بازرگاني

اين واحد مسئول شناخت بازارهاي هدف و جايگاه يابي محصولات مجموعه و مديريت و هدايت تبليغات و بازاريابي براي فروش محصولات و خدمات ( از جمله نرم افزارها و طراحي و اجراي سوله) ، تعيين کانال هاي توزيع کالا و خدمات (پوشش بازار ، موجودي محصول ، حمل و نقل ، محلهاي توزيع) ، اخذ مجوزهاي لازم و تاييديه براي محصولات مجموعه از مراکز ذيربط ، هماهنگي و برنامه ريزي نمايشگاه ها و سمينارها و ارتباط با مشتري ، شناسايي نقاط ضعف و قوت و فرصت ها و تهديدها ، تحليل و ارائه راهکارهاي افزايش فروش و تعيين استراتژي برند وراه هاي رضايتمندي مشتريان، دسته بندي مشتريان و کانال هاي موثر ارتباطي ، نام گذاري محصولات و مجموعه و برندسازي و برنامه نفوذ برند در ذهن مخاطبان و رصد بازار و تهيه نقشه جامع بازاريابي است .

دپارتمان  مالي 

اين واحد عهده دارتعيين اهداف ، سياست ها و برنامه ريزي براي برنامه هاي اداري مجموعه و سياست گذاري در خصوص مسائل پرسنلي بر اساس آئين نامه اداري ، سياست گذاري در خصوص جذب و نگهداري ، آموزش و ارتقاء و توانايي هاي کيفي کارکنان مجموعه وتوانمندسازي کارکنان و طراحي سيستم ارزشيابي کارکنان ، نظارت عالي بر اجراي فعاليت هاي اداري مجموعه و عملکرد و بکارگيري مطلوب نيروي انساني در مجموعه ، تهيه گزارشات فني و تخصصي اداري ، برقراري ارتباط مربوط به فعاليت مجموعه و حوزه مديرعامل با داخل و خارج مجموعه ، انجام امور مالي و... است .

تماس با ما

اگر برای خرید یکی از بسته های نرم افزار سوله پرداز پرسشی در ذهن دارید یا مایلید با واحدهای پشتیبانی فنی، طراحی سازه ، خرید نرم افزار ارتباط برقرار کنید؛ همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید

پشتیبانی
Close